Majuli To Jorhat Ferry Ticket Booking Online

Majuli To Jorhat Ferry Ticket Booking Online

Majuli To Jorhat Ferry Ticket Booking Online
Majuli To Jorhat Ferry Ticket Booking Online
Majuli To Jorhat Ferry Ticket Booking Online –

মাজুলীৰ পৰা জোৰহাট ফেৰী টিকট বুকিং অনলাইন –

অসমৰ মুখ্যমন্ত্ৰী মহন্ত বিশ্ব শৰ্মাই বুধবাৰে জনাইছে যে ব্যক্তিসকলে ছেপ্টেম্বৰৰ শেষৰ ফালে উপযোগিতাবাদী হ’ব পৰা এখন আবেদনৰ জৰিয়তে মাজুলীলৈ জাহাজৰ পাছ বুক কৰিব পাৰে।

সংবাদ মাধ্যমক সম্বোধন কৰি শৰ্মাই কয়, “টিকটৰ বাবে দীঘলীয়া শাৰীত থকাৰ কোনো জোৰদাৰ কাৰণ নাই। 21 বা 22 ছেপ্টেম্বৰৰ ভিতৰত, টিকটবোৰ এটা পোৰ্টেবল এপ্লিকেচনৰ জৰিয়তে অনলাইনত উপলব্ধ কৰা হ’ব”।



Majuli To Jorhat Ferry Ticket Booking Online –
Majuli To Jorhat Ferry Ticket Booking Online
Majuli To Jorhat Ferry Ticket Booking Online

মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে নিমাতী ঘাট ভ্ৰমণ কৰি আছিল য’ত ব্ৰহ্মপুত্ৰ সোঁতত আৰু এখন নাওৰ সৈতে দুৰ্ঘটনাৰ পিছত এখন নাও ওলোটা হৈছিল। খণ্ডটো যোৱা সপ্তাহত ঘটিছিল আৰু তিনিজন ব্যক্তিয়ে প্ৰাণ হেৰুৱাইছিল।

প্ৰতিবেদন অনুসৰি, নাওৰ অনুপস্থিতিৰ বাবে ব্যক্তিসকলে ভ্ৰমণ কৰাত সমস্যাৰ সন্মুখীন হৈছে কিয়নো ৰাজহুৱা কৰ্তৃপক্ষই আচৰিত দুৰ্ঘটনাটোৰ পিছত একক মটৰ জাহাজবোৰক কাম কৰাত বাধা দিছিল

.



“মই কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰী সৰ্বানন্দ সোণোৱালৰ সৈতে বাৰ্তালাপ কৰিছো আৰু তেওঁক অসমৰ বাবে দুখন পিয়েৰ আৰু দুখন ৰো-পেক্স নাওৰ বাবে উল্লেখ কৰিছো। তেওঁৰ প্ৰতিক্ৰিয়া ইতিবাচক আছিল আৰু তাৰ পিছত আমি মাজুলীৰ বাবে আন এটা ৰো-পেক্স দিব পাৰোঁ,” মুখ্যমন্ত্ৰী শৰ্মাই শিক্ষিত।

Majuli To Jorhat Ferry Ticket Booking Online
Majuli To Jorhat Ferry Ticket Booking Online



শৰ্মাই আৰু কৈছিল যে মাজুলীত অতিৰিক্ত আঠখন জাহাজ, সামুদ্ৰিক মটৰৰ বাবে অনুৰোধ কৰা হৈছিল যাৰ বাবে প্ৰদৰ্শন আৰু কাম কৰিবলৈ 50-60 দিনলৈকে প্ৰয়োজন হ’ব তেতিয়া সেই আঠখন নাও কাম কৰাৰ পৰা নিলম্বিত থাকিব।

See also  NIACL Assistant Recruitment 2024 ,For 300 Posts, Full Details

“মাজুলী আৰু জোৰহাটৰ মাজত ৰো-পেক্সকে ধৰি ছয়খন অতিৰিক্ত জাহাজ থাকিব। ৰো-পেক্স প্ৰশাসন প্ৰতিদিনে তিনিবাৰকৈ উপলব্ধ হ’ব – ৰাতিপুৱা 9 বজা, ৰাতিপুৱা 11:30 বজা আৰু আবেলি 3 বজা,” শৰ্মাই কয়।

Majuli To Jorhat Ferry Ticket Booking Online –



Majuli To Jorhat Ferry Ticket Booking Online – অনলাইন ফেৰী টিকট বুকিং কৰিবৰ কাৰণে তলত দিয়া লিঙ্কত ক্লিক কৰক । নিজৰ মোবাইল ৰ জৰিয়তে মাত্র ১ মিনিটত বুকিং কৰক  তলত দিয়া বাকচত ক্লিক কৰি ।

অনলাইন ফেৰী টিকট বুকিং কৰক

Leave a Comment